KS Nida Sobków - strona nieoficjalna

INFO

!!! Treningi KS Nidy Sobków sekcji piłkarskiej jak i siatkarskiej są otwarte. Wszystkich chętnych do gry w klubie serdecznie ZAPRASZAMY !!!

KS Nida Sobków 1:0 Gród Ćmińsk
2014-10-18, 14:00:00
Stadion Piłkarski w Sobkowie
galeria »   relacja »
oceny zawodników »

KS Nida Sobków 1:0 Gród Ćmińsk
MSS Masłów Victoria GS
KS Piast Chęciny Hetman II Włoszczowa
Partyzant Wodzisław Lechia Strawczyn
Samson Samsonów Victoria Mniów
Sokół Rykoszyn Piaskowianka Piaski
Zryw Skroniów Zieleń Żelisławice

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dofinansowanie klubu

Działalność Stowarzyszenia Klubu Sportowego "Nida" w Sobkowie jest co roku dofinansowywana z budżetu Gminy Sobków. Gmina Sobków współfinansuje zadanie „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród społeczności lokalnej gminy Sobków ze szczególnym uwzględnieniem udziału dzieci i młodzieży w następujących dyscyplinach sportowych – piłka nożna oraz piłka siatkowa”

Klub Sportowy Nida w Sobkowie pozyskuje również pieniądze na swoją działalność od prywatnych podmiotów.

Dofinansowanie klubu

pon.